افتتاح تعاونی دویست راسی دام در حوضه آبدهی قنوات

افتتاح گاوداری 200 راسی دام و طیور در حوضه قنوات جنوب شهرضا  خاصه قنات بابوکان این سوال همیشگی را به ذهن متبادر می کند که راستی برای تامین آب چه کرده اند؟ خرید حق آبه از مالکین قنات نظرآباد یا  انتقال آب با تانکر تنها دو راه حل پیشنهادی طراحان و مجریان است. دو راه حلی که اجرای آن بسیار سخت و مشکل است. قنات نظرآباد الان در حدود دو اینچ آب دارد و انتقال آب با تانکر هم معلوم است که چقدر صرفه اقتصادی دارد؟ تنها راه حل دارندگان این تعاونی دامداری و دیگر دامداریها حفر چاه است. کاری که شاید انجام داده اند و می دهند. آیا رئیس دولت دهم و همراهان و همدلان وی قبول می کنند که انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی یکی از بزرگترین ضربه هایی بود که به اقتصاد ایران و مردم زدند؟ تاریخ بی رحمانه قضاوت خواهد کرد.

روز چهارشنبه شهرضا میزبان معاون رییس جمهوری است

IMG 0500 100x100  روز چهارشنبه شهرضا میزبان معاون رییس جمهوری استفرماندار شهرستان شهرضا گفت: این شهرستان روز چهارشنبه، میزبان معاون رییس جمهوری و رییس سازمان محیط زیست کشور است.

ˈ سید محمدباقر محمدیˈ عصر سه شنبه در گفت گو با ایرنا اظهار کرد: ملاقات مردمی، تشکیل جلسه شورای اداری، افتتاح پروژه های صنعتی و کشاورزی همچنین بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان از برنامه های پیش بینی شده سفر نماینده دولت به شهرضا است.

وی گفت: عملیات گازرسانی به کوره های آجرپزی و گلخانه های منطقه افتخاریه، بهره برداری از احداث کانال آبیاری بتونی مهیار با سرمایه گذاری ۹۱۶میلیون ریال از منابع دولتی و ۱۳۷ میلیون ریال از منابع خصوصی، بهره برداری از شرکت تعاونی تولید ۲۰۰ راسی قطب دام و طیور شهرضا با سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد ریال از منابع دولتی و ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از منابع خصوصی بخشی از پروژه هایی است که با حضور نماینده دولت در این شهرستان افتتاح می شود.

وی همچنین از کلنگ زنی منطقه ویژه اقتصادی شهرضا در مجموعه صنعتی پاتله خبر داد و افزود: در سفر رییس جمهور به استان اصفهان ۲۵ پروژه پیشنهادی از طرف این شهرستان جهت بررسی و تصویب به هیات دولت ارائه می شود.

فرماندار شهرضا گفت: اختصاص بودجه پساب فاضلاب جهت بخش صنعت و معدن و منطقه ویژه اقتصادی، احداث آزادراه اصفهان – شهرضا – آباده، احداث زیر گذر شهر منظریه و اتمام عملیات پل زیرگذر ارتش بخشی از پروژه های پیشنهادی به هیات دولت است.

محمدی با اشاره به حل مشکلات شهرستان ها در سفرهای استانی هیات دولت تصریح کرد: تمام مصوبات سفر اول رییس جمهوری به شهرضا عملیاتی شده است.

وی افزود: کل مصوبات سفرهای رییس جمهور به این شهرستان ۱۶۰ پروژه است که ۱۳۹ پروژه عملیاتی شده و فقط ۲۱ پروژه اجرا نشده یا در حال اجرا است.

 


   + مسعود عسگری عمروآبادی - ۱۱:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/٢/۸
تبادل لینک - سیستم تبادل لینک اتوماتیک